Styling jeb kā apģērbu padarīt daudzpusīgu

Viens apģērbs, bet tik daudz versiju, kas ļauj garderobē ieekonomēt vietu, bet fantāzijai pacelties spārnos. TRU:DE ir par to, lai Tavs apģērbs nestāvētu skapī un negaidītu vienu īpašo dienu gadā, bet lai tas spētu Tevi iepriecināt dažādās dzīves situācijās un gadījumos.

Te tikai daži no variantiem, kā šķietami solīda kleita var pārvērsties par rotaļīgas meitenes izejamo tērpu brīvdienu randiņam, kā A silueta svārki ļaus spēlēt lomu spēles dažādos ampluā. 

Apģērbs un elektrība.

 Statiskā elektrība piemīt arī mums - kādam vairāk, kādam mazāk, tāpat arī apģērbiem - darinātam no viena materiāla vairāk, no cita - mazāk. Tas nav ne slikti, ne labi, jo tas viss ir risināms. 

Tautā mēdz kājas noglaust ar slapju roku, nopūst ar matu laiku, taču jau gadiem pastāv tepat Latvijā ražotāja KVADRO radīts antistatiķis DANA, kas lieliski kalpo šim mērķim, lai apģērbs neelektrizētos. 

TRU:DE rekomendācija lietošanai (īpaši ņemt vērā delikāto materiālu (zīds, satīns) apģērbu valkāšanās laikā): nopūst kājas/ķermeni (NEVIS APĢĒRBU) ar antistatisko līdzekli, mazliet uzgaidīt, līdz tas ir nožuvis, un tad uzvilkt apģērbu.

Līdzekļa izsmidzināšana uz apģērba var radīt pleķu rašanās risku, kas uz delikātajiem audumiem izceļas jo īpaši un to neviens no mums nevēlas, vai ne?