NOTEIKUMI

Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

1. VISPĀRĒJA INFORMĀCIJA

Prieks par mūsu satikšanos www.trude.lv (turpmāk tekstā “mājaslapa”)! 

Turpmākajā tekstā esam centušies apkopot visu Jums nepieciešamo informāciju ērtākai navigācijai TRU:DE apģērbu mājaslapā, kā arī saprotamākai TRU:DE produkcijas pirkumu veikšanai. 

Lūgums iepazīties ar visiem noteikumiem līdz pirkuma veikšanas brīdim, jo veicot pirkumu, Jūs apliecināt, ka ar tiem esat iepazinušies un tiem piekrītat.

Šīs mājaslapas īpašnieks ir SIA TRU:DE (turpmāk “mēs”, “mūs”), reģistrācijas numurs 40203092211, uzņēmuma faktiskā adrese ir Strēlnieku iela 8-62, 7. stāvs Rīga, LV - 1010, Latvija.

Neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar mums, izmantojot kontaktu formu vai rakstot epastu uz [email protected].

Ja vien nav norādīts citādi, viss saturs, kas publicēts mājaslapā ir SIA TRU:DE privātīpašums. Visas tiesības ir aizsargātas. Jebkādas informācijas pārpublicēšanas vai izmantošanas gadījumā, ir jāslēdz rakstiska vienošanās ar uzņēmumu.

Lai viegli un interesanti pie mums ciemoties!

2.  INFORMĀCIJA PAR PIRKUMU

TRU:DE e-veikala pircējam jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Mūsu norēķini notiek Eiro (EUR) valūtā.

3. PASŪTĪJUMA VEIKŠANA

Veicot pirkumu, rūpīgi pārbaudiet, vai pirkuma grozā izvēlētais apģērba izmērs un skaits ir norādīts atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Ja tomēr pēc pirkuma noformēšanas atklājat, ka dati ievadīti kļūdaini, nekavējoties sazinieties ar mums pa tālruni 29668081 vai uz epastu [email protected], lai labotu radušos situāciju.

Izdarot pasūtījumu Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar preces sludinājumā norādīto informāciju un tās kopšanas norādījumiem.

Ja tomēr radušies kādi jautājumi, lai līdz galam izdarītu izvēli par labu kādam TRU:DE produktam, sazinieties ar mums iepriekš minētajā veidā.

4.  PREČU APMAKSA

Pēc pasūtījuma veikšanas izvēloties opciju SAMAKSA AR PĀRSKAITĪJUMU, Pircējs sevis norādītajā epastā saņem pirkuma apstiprinājumu, kā arī rēķinu, kurā norādīti visi nepieciešamie rekvizīti pēdējam pirkuma posmam – apmaksai. 

Rēķins ir sagatavots automatizēti un ir derīgs bez paraksta.

Pircējs veic rēķina apmaksu ar bankas pārskaitījumu 2 darba dienu laikā, sedzot ar to saistīto maksājuma komisijas maksu (ja tāda tiek piemērota). Ja samaksa saņemta netiek, pirkuma rezervācija tiek anulēta.

Izvēlētās preces izsūtīšana pa izvēlēto piegādes kanālu notiek tikai pēc rēķina apmaksas saņemšanas.

Pirkuma brīdī norādot opciju - SAMAKSA UZ VIETAS, Pircējam tiek dota iespēja izvēlēties saņemt preci TRU:DE darbnīcā Rīgā, Strēlnieku ielā 8-58 (iepriekš vienojoties par sev ērtāko laiku) un veikt apmaksu skaidrā naudā. PRECES REZERVĀCIJA TĀS SAŅEMŠANAI UZ VIETAS PAREDZĒTA NE ILGĀK PAR 7 DARBA DIENĀM NO PASŪTĪJUMA VEIKŠANAS BRĪŽA.

!!!  DĀVANU KARTES  !!!

Ja Jūsu rīcībā ir TRU:DE dāvanu karte, tad rīkojieties sekojoši:

- sastādiet vēlamo pirkumu grozu un izvēlieties sev ērtāko saņemšanas veidu;

- apmaksas solī izvēlieties samaksu ar rēķinu;

- ATLAIŽU KODA lauciņā norādiet dāvanu kartes kodu;

- attiecīgi veiciet pārskaitījumu TIKAI PAR STARPĪBU, kas pārsniedz dāvanu kartes summu. Dāvanu kartes vērtība izmantojama VIENĀ REIZĒ.

- Kā elektroniskās, tā arī faktiskās dāvanu kartes iespējams izmantot, iepērkoties TRU:DE studijā klātienē.

- - - 

Ja Jūsu rīcībā ir FROMME.LV vai DAVANUSALA.LV dāvanu karte, tad rīkojieties sekojoši:

- sastādiet vēlamo pirkumu grozu un izvēlieties sev ērtāko saņemšanas veidu;

- apmaksas solī izvēlieties samaksu ar rēķinu;

- komentāru lauciņā norādiet dāvanu kartes numuru, summu un PIN kodu;

- attiecīgi veiciet pārskaitījumu TIKAI PAR STARPĪBU, kas pārsniedz dāvanu kartes summu. Ja pirkuma summa ir mazāka par dāvanu kartē norādīto, atlikušo summu varēsiet izmantot pie mums vai citiem FROMME.LV vai DAVANUSALA.LV platformas biedriem.

5. INFORMĀCIJA PAR PIEGĀDI

Visa produkcija, kas redzama TRU:DE mājaslapā, ir pieejama uzreiz. Pēc maksājuma saņemšanas, preci izsūtām 1-3 darba dienu laikā, neskaitot nedēļas nogales, Latvijas Republikas Valsts svētku dienas, kā arī pašu izsludināto atvaļinājumu laikā. Ja piegādi veikt īpaši steidzami, lūgums mūs par to informēt komentāru sadaļā, veicot pirkumu.

Izpārdošanu laikā izsūtīšana var ilgt līdz 5 darba dienām. Pasūtījumu nosūtām uz pirkuma brīdī norādīto adresi (attiecīgo pakomāta termināli, mājas adresi). Ja force major apstākļu vai atvaļinājuma dēļ piegāde kavēsies ilgāk par iepriekš minēto laiku, informēsim individuāli.  

Lielākoties piedāvājam šādas opcijas:

⁃       Omniva - Latvijā 2,88 Eur

⁃       DPD  - Latvijā 2,70 Eur

⁃       Latvijas Pasts 3,00 Eur (izsūtām arī ārpus Latvijas)

⁃       TRU:DE studijā Strēlnieku ielā 8-62, Rīgā - BEZ MAKSAS, iepriekš vienojoties par ērtāko saņemšanas laiku.

Taču vajadzības gadījumā varam nosūtīt arī ar Pasta Stacijas starpniecību, vai kādu citu kurjerdienestu pēc savstarpējas vienošanās.

Mēs neuzņemamies atbildību par piegādes kavēšanos, kas radusies Jūsu izvēlētā piegādes pakalpojuma sniedzēja dēļ.

6. PIRKUMA ATGRIEŠANA

Mēs ļoti mīlam to, ko darām, tāpēc cenšamies sniegt Jums pašu labāko, bet gadījumā, ja būs radusies situācija ar neapmierinātību pirkuma jautājumā, Jums būs iespēja to apmainīt 14 dienu laikā pēc saņemšanas brīža bez papildu maksas. TRU:DE pieņem apmaiņai preci, ja tā tiek atgriezta tīra, nesaburzīta un nesabojāta. Ja vēlaties preci atgriezt, sazinieties ar mums, lai vienotos par detaļām. Preci nepieciešams nogādāt TRU:DE studijā Strēlnieku ielā 8-62, Rīgā vai arī nosūtot ar Omniva pakomātu uz Brīvības ielas 253 Neste, Rīgā, norādot 29668081 vai DPD pakomātu/Paku skapi Circle K Rīgā, Brīvības ielā 265, norādot to pašu tālruņa numuru. 

Preces atgriešanas gadījumā, veikto apmaksu iespējams saņemt atpakaļ uz kontu, no kura maksājums saņemts, 14 darba dienu laikā no preces atgriežanas pieprasījuma saņemšanas brīža). Atgriešanas izmaksas Pircējs sedz pats.

Gadījumā, ja Pircējs konstatējis pasūtītās preces nepilnības vai ražojuma brāķi, visas izmaksas par atgriešanu/apmaiņu sedzam mēs.

7. KRĀSAS

Produktu krāsas dzīvē var atšķirties no www.trude.lv foto attēlos redzamajām. Šo apstākli var ietekmēt izmantotā datora monitora uzstādītā krāsu izšķirtspēja.

8. DROŠĪBA

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Pircēja sniegtie dati TRU:DE netiks nodoti nevienai trešajai personai, kā arī pārdoti.